Licytacja Tourbooka i zdjęcia z autografem Tuomasa

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową aukcję, z której całkowity zysk zasili zbiórkę na leczenie Justyny Kminikowskiej.

Aktualizacja:
Licytacja zakończyła się zgodnie z planem. Pakiet opisany poniżej został wylicytowany za kwotę 650 PLN. Zwycięzcy licytacji gratulujemy i dziękujemy za wsparcie!

14 grudnia w Gliwicach po 4 latach przerwy ponownie usłyszeliśmy w Polsce Nightwish na żywo. Tuż przed koncertem delegacja fanklubu miała okazję spotkać się z Tuomasem. Dzięki temu mogliśmy uzyskać wyjątkowy fant, który teraz trafi na licytację.

Tourbook Nightwish 2022 oraz zdjęcie z autografami Tuomasa Holopainena.

Fantem tym jest pakiet Nightwish Tourbook 2022 oraz zdjęcie Tuomasa Holopainena – oba artefakty zostały własnoręcznie podpisane przez Tuomasa podczas spotkania.

I właśnie ten pakiet trafia teraz na aukcję na rzecz Justyny Kminikowskiej. Justyna zmaga się z endometriozą i szansą na skuteczne jej leczenie jest operacja, którą można przeprowadzić wyłącznie prywatnie.

Więcej informacji o historii Justyny znajdziecie na stronie: https://www.siepomaga.pl/justyna-kminikowska .

My dodamy tylko, że Justyna – tak samo jak my – uwielbia Nightwish.

Aukcja odbędzie na portalu Facebook. Poniżej znajdziecie bezpośredni link do tej konkretnej aukcji. Aukcja zostanie przeprowadzona w formie komentarzy do posta na grupie „Licytacje na Operacje Endometriozy”.*

LINK: https://www.facebook.com/groups/endopozytywnelicytacje/posts/1122904671761372/

Licytacja rusza 15 grudnia 2022 i kończy się w niedzielę 18 grudnia 2022 o godzinie 20.00 (CET, GMT+1)

Cena wywoławcza to 50 PLN.

Na grupie tej (LINK) znajdziecie też wiele innych ciekawych aukcji, warto zajrzeć i zobaczyć, czy inne rzeczy kogoś z was nie zainteresują.

Po zakończeniu licytacji, osoba wygrywająca dokonuje wpłaty na stronie https://www.siepomaga.pl/potrzebujacy/justyna-kminikowska/koszyk/dodaj i umieszcza screen z dowodem wpłaty pod postem z licytacją.

* – Uwaga: post z licytacją będziemy promowali na naszym fanpage’u Nightwish Polska oraz grupie Nightwish Polska: Ocean Souls (a także w dalszych udostępnieniach), jednak w licytacji uwzględniane będą WYŁĄCZNIE komentarze z kwotami, które będą umieszczane bezpośrednio w sekcji komentarzy posta na grupie „Licytacje na Operacje Endometriozy”, a nie w komentarzach do udostępnień tego posta z tej grupy. Przed podaniem kwoty prosimy więc, by upewnić się, że umieszcza się komentarz we właściwym miejscu, tj. pod postem z linku: https://www.facebook.com/groups/endopozytywnelicytacje/posts/1122904671761372/.

Przeczytaj również...