Do końca czerwca bez koncertów Nightwish

Tuomas Holopainen na wstępie do sesji Q&A (Pytań i Odpowiedzi), której zapis pojawił się w mediach społecznościowych Nightwish, podjął temat koncertów. Jak sam stwierdził, do końca czerwca raczej nie ma co liczyć na jakikolwiek publiczny występ Nightwish.

– Wiem, że do końca czerwca nic się nie wydarzy. To na pewno – powiedział założyciel grupy. Powodem takiego stanu jest oczywiście pandemia koronawirusa COVID-19.

Cały materiał z sesji Q&A można znaleźć tu: LINK.

Wśród koncertów, które przypadają na okres, o którym mówił Tuomas jest także ten planowany na 11 czerwca podczas Mystic Festival 2020. Nightwish miał na nim być jedną z dwóch najważniejszych gwiazd.

W ostatnich dniach organizator krakowskiego wydarzenia poinformował, iż prowadzone są rozmowy z artystami, agentami oraz partnerami festiwalu i rozpatrywany jest każdy możliwy scenariusz. Dodał też, iż najpóźniej 20 kwietnia ma się wyjaśnić los tegorocznej edycji tego festiwalu. “Ocean Souls” od miesiąca zbiera i na bieżąco aktualizuje wszystkie informacje dotyczące festiwalu w specjalnym artykule.

Przeczytaj również...

1 Response

  1. 9 kwietnia 2020

    […] Tuomas Holopainen podczas sesji Q&A na portalu facebook poinformował, że prawdopodobnie do końca czerwca nie odbędzie się żaden koncert Nightwish. LINK […]