Wyniki konkursu – Wygraj bilety na Marco

Oficjalny Polski Fanklub Zespołu Nightwish “Ocean Souls” wspólnie z Knock Out Productions mają przyjemność ogłosić Zwycięzców konkursu.

Podwójne zaproszenia na koncert Marco trafiają do:

Halszki
za odpowiedź:
Koncert Nightwish marzy mi się zobaczyć w cudownych, pełnych spokoju i tajemniczości Bieszczadach. Jest to marzenie nieosiągalne, jednak nie ukrywam, bardzo piękne. Chciałabym wyjść na jedną z połonin wraz z rodziną, napić się gorącej herbaty i wsłuchać się w ten kongenialny zespół. Po tych bieszczadzkich górach chodzi wiele bieszczadzkich aniołów. Miałabym nadzieje, że mojemu świętej pamięci dziadku udałoby się wychwycić parę cudownych nut.
Jestem pewna, że spodobałoby im się w tej części naszego kraju, tak bardzo zresztą niedocenionej. Jest to idealne miejsce na zebranie sił, a może i piękna natura zainspirowałaby i ich do pisania kolejnych znakomitych piosenek? Tego nie dowiemy się nigdy. Do zobaczenia na szlaku.

oraz do

Huberta
za odpowiedź:
Koncertom “Nightwish” na żywo, poza oczywiście przeżyciom artystycznym, zawsze towarzyszy wspaniała sceneria, niesamowite efekty specjalne, oraz pozytywne emocje emanujące od członków bandu.

Dlatego wymarzonym miejscem takiego wydarzenia powinna być swoista perełka, największa jaskinia na Węgrzech, wewnątrz której znajduje się “Giant’s Hall”, sala koncertowa z naturalną akustyką, otoczona rozmaitymi formami skalnymi – Jaskinia Baradla w Parku Narodowym Krasu Węgierskiego.

Niesamowite miejsce w baśniowym kraju, w sam razu na konsumowanie poetyckich tekstów nawiązujących do celebracji natury.

Laureatom gratulujemy i przypominamy o wypełnieniu obowiązków wskazanych w regulaminie konkursu. Wysłaliśmy już do Was maile.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za liczny udział w konkursie i życzymy powodzenia w nadchodzących konkursach.

Przeczytaj również...