Gdzie kupić “Showtime, Storytime”? Część druga: zakupy w sklepach

Ten artykuł jest budowany na bieżąco, w miarę jak spływają do nas informacje.

ŁÓDŹ

Wieczór, 02.12

Zgodnie z obietnicą, sprawdziłem jeszcze Port Łódź. Empik znowu nie zawiódł – przy nowościach muzycznych znajdziemy kilka egzemplarzy tak wersji CD jak i DVD. Cena stała dla Empiku – 62,99 za 2CD, 104,99 za 2DVD.

Dużym rozczarowaniem jest natomiast Saturn – tam nie dość, że DVD nie ma, to informacja nie była w stanie podać nawet przybliżonego czasu dostawy; ba, nie mają nawet Showtime, Storytime w systemie!

Rano, 02.12

Odwiedzając tego ranka Manufakturę i Galerię Łódzką w celu zakupienia nowego DVD Nightwish można było się solidnie rozczarować. Ani Saturn w Manufakturze, ani Media Markt w Galerii nie otrzymali jeszcze Showtime, Storytime – w Saturnie informacja poinformowała mnie, że prawdopodobnie album pojawi się z następną dostawą około godziny 16, podczas gdy w MM dowiedziałem się tylko, że DVD nie ma i będzie później.

Lepiej jest w Empikach w obu centrach. W Galerii nie ma DVD, ale jest edycja 2CD w cenie 62,99 zł, która jest już obecna na półkach. W Empiku w Manufakturze nie znalazłem żadnego Showtime, Storytime na półkach, ale pan w informacji poinformował mnie, że zarówno DVD (104,99 zł), jak i CD (62,99 zł) są gdzieś w wielkich paczkach, które były właśnie rozpakowywane. Było to ok. 2h temu, więc zgaduję, że teraz album już rozgościł się na półkach.

Wieczorem zawitam do Portu Łódź – myślę, że jeśli w tamtejszym Saturnie pojawi się Showtime, Storytime, można uznać, że dotarł również do Manufaktury.

Fristron

KRAKÓW

W Saturnie w Galerii Krakowskiej znajdziemy wersję 2CD za 59,99 zł, wersję 2 BR za 99,99zł.

Lalena

WROCŁAW

Początkowe efekty poszukiwań nie nastrajały zbyt pozytywnie. Zarówno w Pasażu Grunwaldzkim (Saturn i Empik), jak i w Galerii Dominikańskiej (Media Markt) około godziny 12-13 Showtime, Storytime jeszcze nie było. Postanowiłam jednak ruszyć się nieco poza centrum i wybrać się do Saturna w Magnolii, gdzie nigdy jeszcze nie wyszłam z działu płytowego z pustymi rękami. I okazało się to strzałem w dziesiątkę: po kilka egzemplarzy edycji DVD (99,99) i 2CD (59,99), a nawet jeden wydania LP (69,99)! Niestety, w tamtejszym Empiku również nie znalazłam nowego wydawnictwa Nightwish.

(obecność Showtime, Storytime w Centrum Handlowym Magnolia potwierdziła również w komentarzach na Facebooku Aleksandra – dziękujemy!)

Czarna Carmen

WARSZAWA

Nie ma co szukać Showtime, Storytime w małych sklepach płytowych – jedyne miejsca, gdzie udało mi się cokolwiek o nich dowiedzieć to sklepy Empik: w Złotych Tarasach, Marszałkowska 116 oraz Nowy Świat 15. Dzisiaj nie były jeszcze wystawione do sprzedaży jednak ich cena wynosi: 104.99 za wydanie 2BR+2CD, tyle samo kosztuje też 2DVD+2CD, są jeszcze do kupna 2CD za 62.99.

DVD będzie dostępne też w Saturnie w Złotych Tarasach, niestety w godzinach południowych dowiedziałem się tylko, że “jest zamówione”.

– rh32

Zachodnia część stolicy za to okazała się uboga w nowe DVD Nightwish. Nie udało się jej znaleźć ani w Media Markcie na Alei Krakowskiej, ani w Empikach w Centrach Handlowych Reduta i Blue City. Jedynym światełkiem w tunelu – choć nikłym – jest Saturn w Blue City, gdzie co prawda “Showtime, Storytime” nie mają, ale ma się pojawić w środę.

– Daviduzz

 

CZĘSTOCHOWA

W centrum handlowym m1 znajdziemy “Showtime, Storytime” w Media Markt w wersjach Blu-Ray i DVD, kosztujące po 109 zł.

W salonie Empik przy ulicy Najświętszej Marii Panny  63/65 znajdziemy zaś wersję 2CD za 62,99.

Girdun

 

PŁOCK

Media Markt, Galeria Mazovia, ul. Wyszogrodzka 127 – 2BR i 2DVD za 109 zł.

Przeczytaj również...