Polska premiera “Imaginaerum”

Drodzy Fani, nadeszła długo oczekiwana chwila! Dzięki wspólnemu wysiłkowi Międzynarodowego Festiwalu Producentów Filmowych „Regiofun” i Oficjalnego Polskiego Fanklubu Nightwish „Ocean Souls”, medialnego patrona wydarzenia, już 26 października odbędzie się polska premiera filmu „Imaginaerum”!
Polska dołączy zatem do wąskiego grona krajów, w których film oparty o ostatni album studyjny Nightwish można obejrzeć w kinie. „Imaginaerum” będzie pokazywane dwukrotnie – 26.10 (sobota) o godz. 17:15 w kinoteatrze Rialto w Katowicach i 27.10 (niedziela) w kinie Kosmos (sala Nostromo) o godz. 15:00, również  w Katowicach. Koszt biletu – 10 zł.
To jednak nie koniec dobrych wieści. Sobotniej premierze towarzyszyć będzie Pierwszy Zlot Fanów Nightwish w Polsce. Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników kapeli, którzy zamierzają pojawić się na premierze, aby pozostali z nami cały wieczór. Do godziny dwudziestej okupujemy kinoteatr Rialto, gdzie odbędzie się dyskusja o filmie i związane z twórczością kapeli konkursy z nagrodami. Następnie ruszamy w miasto i bawimy się w klubie Namaste do późna przy muzyce Nightwish.
Do zobaczenia 26 października!

Przeczytaj również...