Nightwish Dalej Z Nuclear Blast

Informacja od wytwórni Nuclear Blast:

“Nuclear Blast Records ma zaszczyt ogłosić, że fińscy metalowi bohaterzy z zespołu Nightwish podpisali z nami kolejny kontrakt płytowy.

Najnowszym projektem zespołu jest “Imaginarium”, którego premiera odbędzie się w grudniu tego roku.

Lider zespołu Tuomas Holopainen mówi:

“Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc kontynuować współpracę z rodziną Nuclear Blast! Nasze pierwsze wspólne działania zostały oparte na przyjaźni i nadal tak pozostanie. Byłem niesamowicie szczęśliwy, a kamień spadł mi z serca kiedy zobaczyłem, że ludzie z wytwórni doskonale wiedzą o co chodzi z “Imaginarium” i że możemy dzielić razem entuzjazm związany z projektem. Czuję się zaszczycony możliwością pracy z ludźmi, którzy pomimo wielu niezliczonych labiryntów tego przemysłu, mają nadal ogromne serce dla samej muzyki.”

Andy Siry, menadżer wytwórni dodaje:

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że Nightwish i Nuclear Blast Records mogą kontynuować pracę jako grupa. Nightwish stał się największym sukcesem naszej wytwórni i zarówno zespół, ich menadżment i cała załoga stali się bliskimi przyjaciółmi godnymi zaufania. Dla nas to czysta przyjemność pracować z tak uzdolnionymi muzykami i geniuszem w komponowaniu, Tuomasem. Chcielibyśmy podziękować KingFoo Menagement za wiarę w nas i świetne relacje. Nie możemy się doczekać kolejnych nowych dzieł, z “Imaginarium” na czele, które jest zdumiewające i doskonałe”.

Wiadomość pochodzi ze strony wytwórni Nuclear Blast. Oryginał możecie znaleźć:

TUTAJ

Tłumaczenie:Cela(oceansouls.pl)

Przeczytaj również...