“Imaginarium” Update

Drodzy przyjaciele Imaginarium,

gdzieś w środku głęboko wierzyliśmy, że w końcu będziemy mogli to powiedzieć głośno: Sen staje się jawą. Jak w każdym przedsięwzięciu tych rozmiarów było wiele walk, ale ostatecznie kreatywność i serce zwyciężyły nad czymś, co nazywamy – Pieniądze.

Zdjęcia do “Imaginarium” rozpoczną się we wrześniu. Miejsce musi nadal pozostać tajemnicą, ale będzie dość daleko od Finlandii i Szwecji.

Casting na zagranie postaci w filmie został już przeprowadzony. Obsadę wybraliśmy nie tylko ze względu na talent, ale wewnętrzną pasję, którą okazali w stosunku do tego projektu. Aktorzy nie mogą się doczekać nagrań, po tym jak przeczytali wszystkie skrypty. Wierzymy, że wielu z Was będzie zaskoczonych kiedy obejrzycie końcowy efekt i poznacie całą historię. Ta długa podróż rozpoczęła się ponad 3 lata temu i nikt tak na prawdę ani Nightwish, ani Stobe nie wiedzieli gdzie ich zaprowadzi. Scenariusz jest fantastyczny. Opowiada o Życiu i daje iskierkę światła w tych mrocznych czasach. Tę samą iskrę musieliśmy odnaleźć tworząc ten projekt.

Załoga zatrudniona do produkcji to sami profesjonaliści, mający jeden cel: zrealizować oryginalną wizję Tuomasa i Stobe. Wszystkie części układanki są już na stole. Tworzenie rekwizytów, kostiumów, efektów, ustalanie grafików już się rozpoczęło.

Łatwo jest uronić łzę podczas pisania tych słów wiedząc, że kiedyś ta historia zostanie ukończona.

“”She spins around elegantly, softly. The chords are now found and something that was broken never needed to be fixed.”

Tłumaczenie:Cela(oceansouls.pl)

Przeczytaj również...