Zaloguj | Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 14 paź 2019, o 00:41

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 36, 37, 38, 39, 40
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Polityka
PostNapisane: 9 sty 2014, o 23:57 
Endless Forms Most Beautiful

Cytuj:
Artykuł bardzo fajny, pokazuje ciekawy punkt widzenia, ale pomija sedno problemu.

Moim zdaniem to celowe, bo w końcu skupiają się na ekonomicznym aspekcie produkowania (i w ogóle inicjowania produkcji) nowego specyfiku.

W skrócie imo najważniejszy wniosek z całego artykułu dla tych, którzy nie zajrzeli jeszcze: w Rosji zaczęli niedawno produkować jakiegoś draga o nazwie 'krokodil'. Osoby, które są od niego uzależnione żyją +/- 2 lata. Wielu anty-wolnorynkowców chciałoby w tym miejscu prowokacyjnie zapytać czy TO też należy zalegalizować w imię wolności. Autor artykułu ma prostą odpowiedź: na wolnym rynku taka substancja nie byłaby w ogóle sprzedawana i produkowana:

"A substance as devastating as krokodil simply wouldn’t sell in a free market, and for this reason would no longer be produced, let alone concocted in the first place. [...] All producers and distributors of drugs — and of all goods for that matter — a profit opportunity exists in that by not killing your customers in two years they can live long, productive lives as patrons of your trade, providing you income."

And if it's not inside your bloode
You will never understande...

PostNapisane: 25 paź 2015, o 22:50 

Dobra, forum potrzebuje jakiegoś konkretnego impulsu, by się ożywić. Więc proszę - jak skomentujecie dzisiejsze wybory?

And if it's not inside your bloode
You will never understande...

PostNapisane: 25 paź 2015, o 23:58 
Imaginaerum

Ivanhoe napisał(a):
Dobra, forum potrzebuje jakiegoś konkretnego impulsu, by się ożywić. Więc proszę - jak skomentujecie dzisiejsze wybory?

Ja pierdolę, zaczęłam rozważać wprowadzenie planu życiowego w postaci wyprowadzki do Holandii na już teraz, a nie za 7 lat :lol:

~*~
"gratulujemy zwyciężczynią!" ~ Polityk 2k15

PostNapisane: 26 paź 2015, o 00:02 

Obrazek

(...)skonczmy ta farse i wrócmy do normalnych metalowych tematów.
Co lepsze pieszczocha czy karwasz?

kimka

PostNapisane: 26 paź 2015, o 00:14 
Imaginaerum

Polska jednym wielkim pomnikiem będzie stała. Idźcie po moherowowe berety, przygotujcie się na coroczne obowiązkowe pielgrzymki do polskiej mekki, czyli na Wawel i na to, że Wasze nieruchomości* będą wywłaszczane pod budowę pomników, bo na publicznych już braknie miejsca. No i nie zapominajcie o Smoleńskmargedonie!

Obrazek

* oczywiście nieruchomości gruntowe - całe albo w wydzielonej części.

PostNapisane: 26 paź 2015, o 10:54 
Imaginaerum

Gdybym wczoraj głosowała (a nie głosowałam) zagosowałabym na PSL. Rokrocznie pieprzą te same brednie, ale pieprzeniem tym dotykają problemów rolnictwa, które jakoś tak jest pomijane przez innych, a dla mnie osobiście dość ważne, jak do tego się dorzuci lasy i inne sprawy prywatyzacyjne, to do mnie przemawiają, dlatego ciesze się, że we wczorajszym sondażu "załapali się".
Co do reszty - pożyjemy, zobaczymy. Katastrofy od razu nie zakładam, ale cudów zbytnio się nie spodziewam. Utrzymanie stabilizacji na poziomie obecnej beznadziejnej pozycji mojej osoby w otaczającym mnie świecie, będzie dla mnie satysfakcjonujące. Co oni w ogóle obiecywali? Że jak wezme wypłate, to mi starczy do końca miesiąca? Eh, zapomniałam, że to mi się tylko śniło.

PostNapisane: 5 lis 2015, o 12:11 
Once

Oj Izuś, lepiej się nie przyznawaj, że nie głosowałaś ;P

Ja jestem rozczarowana... Naprawdę obawiam się powrotu do średniowiecza. Może moje obawy są bezzasadne, ale jak patrzę na to kim są wyborcy pisiorów to mi ręce opadają...

I wiecie czego się jeszcze boję? Nadchodzącego Marszu Niepodległości. Mamy teraz rosnącą falę nienawiści wobec imigrantów, która przekroczyła już wszelkie granice rozsądku (też się sprzeciwiam napływowi ludności z bliskiego wschodu, jednak daleko mi do nienawiści na tle rasowym, kierują mną całkiem inne pobudki, ale to potem). Do tego teraz do władzy doszedł PiS... Czeka nas pokaz czystego debilizmu, a nie patriotyzmu :/

PostNapisane: 27 maja 2019, o 08:26 
Użyszkodnik

Jeżeli komuś trudno wyobrazić sobie ja k t wszystko wygląda, polecam serial The Bridge z 2013 roku. Polecam, fajnie pokazane jak wszystkim rządzą pieniądze, a pożyczki nie są bezinteresowne.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 36, 37, 38, 39, 40

Strefa czasowa: UTC + 1