Zaloguj | Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 13 paź 2019, o 23:26

Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sny
PostNapisane: 18 lut 2016, o 03:40 
Imaginaerum

Ja ostatnio mam popaprane sny, ale na szczęście bez koszmarów, za to ponawiają sie w nich chyba absolutnie wszyscy, ktorych znam, co jest dosyć dziwne. A ze sie w tych snach dużo dzieje, to... budzę sie zmęczona :lol: Podejrzewam, ze duży wpływ na to ogólnie zjebanie ma tez fakt, ze większość czasu z ostatnich 2 tygodni miałam gorączkę. Niemniej jednak tęsknie za spokojnymi snami i spaniem bez tabsów.

Paraliży na szczęście nie doświadczyłam, jedynie sekundy kiedy budziłam sie zbyt gwałtownie, a nie odzyskałam jeszcze funkcji motorycznych, ale za krótkie to było żeby to tak nazwać. Za to pare razy zostałam złapana na spaniu z otwartymi oczami.

~*~
"gratulujemy zwyciężczynią!" ~ Polityk 2k15

PostNapisane: 21 lut 2016, o 00:18 
Angels Fall First

Cornelia napisał(a):
Podejrzewam, ze duży wpływ na to ogólnie zjebanie ma tez fakt, ze większość czasu z ostatnich 2 tygodni miałam gorączkę. Niemniej jednak tęsknie za spokojnymi snami i spaniem bez tabsów.

Nie tak dawno temu przy okazji choroby nie mogłam zasnąć a jak już mi się to udało to śniło mi się że:
- byłam świadkiem ringowej walki z użyciem ostrych narzędzi. Niby nic, ale powiedzmy ktoś miał wbity widelec w czoło a mi płynęła krew...
- Podobna sceneria, tylko że wzięłam dosyć spory kawałek szkła i wbiłam w ramię swojemu ex :roll:.
Może wina tego, że na "dobranoc" oglądałam archiwalne rzeczy od Combat Zone Wrestling... ;)
Cornelia napisał(a):
Paraliży na szczęście nie doświadczyłam, jedynie sekundy kiedy budziłam sie zbyt gwałtownie, a nie odzyskałam jeszcze funkcji motorycznych, ale za krótkie to było żeby to tak nazwać.

U mnie z paraliżami jest tak, że mam wrażenie jakby mi coś właziło pod skórę. Brrr... Częściej w mniej ekstremalnej formie: poczucie spadania.

PostNapisane: 21 lut 2016, o 14:13 
Wishmaster

Ja podczas grania w Wiedźmina 3 miałem dosyć sporo snów związanych z ta grą. Nie pamiętam ich już dokładnie, ale pojawiały się w nich np. potwory z gry z którymi prawdopodobnie walczyłem :D.

From the Dawn of Time we came, moving silently down through the centuries, living many secret lives, struggling to reach the Time of the Gathering, when the few who remain will battle to the last. No one has ever known we were among you, until now.

PostNapisane: 21 lut 2016, o 22:29 
Wishmaster

Ale to normalne, niedawno śniły mi się diagramy fazowe, zasypiałam myśląc o nich, moją pierwszą myślą były diagramy... No polecam (y) :D

PostNapisane: 26 lut 2016, o 22:10 
Imaginaerum

LunaticFringe napisał(a):
Częściej w mniej ekstremalnej formie: poczucie spadania.

Poczucie spadania i czasem miewam, jakbym wisiała podwieszona za nogi. Strazne to. W sumie nie wiem, czy bardziej spadanie, czy wiszenie.

PostNapisane: 22 wrz 2019, o 07:49 
Użyszkodnik

Sen to zdrowie, wazne, żeby spać na odpowiednim, dobrym jakościowo materacu. A do materaca konieczny jest ochraniacz. u nas od dawna sprawdzają się https://ochraniacz-na-materac.pl/11-podklady-na-materac gdyż są wykonane z solidnych dobrych jakościowo materiałów. Nie szeleszczą, można je prać w wysokich temperaturach. Dodatkowo maja wszyte gumki, co sprawia , że podkład się nie przesuwa. Są antyalergiczne i nieprzemakalne.

Strefa czasowa: UTC + 1