Zaloguj | Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 19 lis 2019, o 17:26

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 maja 2015, o 01:14 
Imaginaerum

Fristron napisał(a):
polityk2 napisał(a):
Fristron napisał(a):
13. Storytime/Elan

:lol:

Przypomniał mi się Twój lol2 jak powiedziałem bodaj, że Ocean Souls jest na poziomie Storytime i to wyśmiałeś, a potem Ivan stwierdził, że obiektywnie to w zasadzie tak jest.

Podobnie chyba było ze Scaretale > wszystko inne na IM, o ile dobrze pamiętam. I Bless The Child > wszystko poza TBatB. I generalnie, Polityku, to się kurde nie znasz na tym, co dobre chyba :lol:

~*~
"gratulujemy zwyciężczynią!" ~ Polityk 2k15

PostNapisane: 24 maja 2015, o 09:12 
Angels Fall First

No bo to w sumie jest chyba kwestia gustu. Dla mnie nie tylko muzycznie IM jest lepsze, ale również ze względu na teksty. Nigdy fanem biologii nie byłem, więc temat wyobraźni znacznie bardziej do mnie trafia. Jeśli idzie o single to wydaje mi się, że Storytime bije Elan na głowę. To najlepszy dotychczasowy singiel NW. Tuomas znalazł kompromis między popowym brzmieniem i odpowiednio ciężkim riffem. Sam teledysk też znacznie bardziej do mnie trafia.

PostNapisane: 24 maja 2015, o 21:35 
Imaginaerum

@Cubituss ofc to jest kwestia indywidualnej opinii, ale stąd cała dyskusja się wzięła. Fris wyraził subiektywną swoją opinię, polityk ją wyśmiał to my weszliśmy w obiektywy. A no, opinia Ivana wciąż uważana jest na tym forum za decydującą, jeśli chodzi o obiektywizm. :mrgreen:

~*~
"gratulujemy zwyciężczynią!" ~ Polityk 2k15

PostNapisane: 26 gru 2015, o 19:30 
Angels Fall First

Odgrzeję, co mi tam. Chyba miałam za wysokie oczekiwania co do tej płyty bo niby wszystko grało tak jak powinno, płyta jest dobra, nawet bardzo dobra np. za Greatest Show on Earth, My Walden który bardzo szybko wpadł mi w ucho czy za grę na sentymencie który spowodował próbę wygrzebania ze strychy starego egzemplarza National Geographic (mam tu na myśli hejtowany The Eyes of Sharbat Gula) ALE... czegoś brakowało. Sama nie wiem czego, po prostu mi niedosyt pozostał.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Strefa czasowa: UTC + 1