Zaloguj | Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 25 maja 2019, o 18:39

Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sie 2008, o 23:28 
Endless Forms Most Beautiful

O, to ja raz z kumplem kupiliśmy znajomej na osiemnastkę takie perfumy - pachniały naprawdę genialnie, oczywiście nie sprawdziliśmy co to; okazało się, że dostała zapachy Chupa'Chups dla 12-letnich dziewczynek...
Niemniej, wszyscy imprezowicze zgodnie potwierdzili, że świetnie pachnie!

(...)skonczmy ta farse i wrócmy do normalnych metalowych tematów.
Co lepsze pieszczocha czy karwasz?

kimka

Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2008, o 10:24 

polityk2 napisał(a):
O, to ja raz z kumplem kupiliśmy znajomej na osiemnastkę takie perfumy - pachniały naprawdę genialnie, oczywiście nie sprawdziliśmy co to; okazało się, że dostała zapachy Chupa'Chups dla 12-letnich dziewczynek...
Niemniej, wszyscy imprezowicze zgodnie potwierdzili, że świetnie pachnie!

Jak impreza dobra, to wszystko ładnie pachnie, nie mówiąc już o smaku. :) Ostatnio dostałem nietrafiony prezent (bodaj pierwszy taki niewypał w moim życiu). Wujek i ciocia na 18-ste urodziny kupili mi... Pismo Święte. :) Hell yeah!!! :D Reszta już była w porządku - zestaw do wina (parę urządzeń, które pierwszy raz na oczy widziałem, za wyjątkiem termometru i korkociągu), stylowa piersiówka z zestawem metalowych kieliszków i parę innych takich. No, i koperty. ;) Całkiem pokaźna suma się zebrała (jak na moje potrzeby, oczywiście). I co do kopert - w porządku na urodziny czy imieniny, wesele. Z jedną restrykcją - IMO nie pasuje znajomym, najbliższemu rodzeństwu czy rodzicom ich dawać. Jak już to dalsza rodzina niech takie szeleszczące, papierowe prezenty przygotowuje, reszta powinna się wysilić i kupić jakiś prezent. No, jeszcze w miarę w porządku jest, gdy najbliższa rodzina daje kopertę, choć wolałbym, załóżmy od rodziców, dostać jakiś prezent aniżeli kopertę. Znajomy dający kopertę to już dla mnie nie w smak. Ale uważam, że każdy prezent jest wart uwagi i nie powinno się go sprzedawać, oddawać czy wyrzucać. Tak więc i Pismo Święte spocznie dumnie na początku biblioteczki, a co jakiś czas może sięgnę i poczytam.

Would I have them both to keep

Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2008, o 12:17 

To wszystko co ja uzbierałem w kopertach na 18-tkę poszło dwa dni później na imprezę i nie zostało prawie nic, oprócz rezentów rzeczowych, które do teraz dumnie prezentują się na półkach.

(...)skonczmy ta farse i wrócmy do normalnych metalowych tematów.
Co lepsze pieszczocha czy karwasz?

kimka

Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2008, o 11:43 
Once

Nietrafione prezenty, ech.... różowy mikrofon

Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2008, o 12:05 
Imaginaerum

LutZek napisał(a):
różowy mikrofon
Dostałeś taki?? :P

PostNapisane: 23 kwi 2019, o 09:20 
Angels Fall First

Jak juz sie totalnie nie wie co kupic to mozba w danym sklepie wykupic bo upominkowy na dowolna kwote i dana osoba juz sobie sama zdecyduje co jej bedzie potrzebne i sama sobie w tej kwocie sprawi prezent. Ja tak od kolezanki dostalam, taki bon do sklepu https://rodzinaeko.pl/dla-kobiety i jestem bardzo zadowolona z takiego prezentu.

Strefa czasowa: UTC + 1