Zaloguj | Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 19 wrz 2019, o 01:16

Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sty 2009, o 01:10 
Endless Forms Most Beautiful

Cytuj:
A ja jestem stworzona do życia w mieście, co odkryłam już jakiś czas temu

I ja się zgadzam! 2 godziny we wsi i głupieje... Warszawę średnio lubię, ale miasto z aglomeracji śląskiej lub Kraków - to jest to.

(...)skonczmy ta farse i wrócmy do normalnych metalowych tematów.
Co lepsze pieszczocha czy karwasz?

kimka

Tytuł:
PostNapisane: 27 lis 2011, o 20:41 
Użyszkodnik

Chciałabym zamieszkać w Krakowie bądź we Wrocławiu :)

Tytuł:
PostNapisane: 27 lis 2011, o 22:36 
Imaginaerum

Lady_Lockwood napisał(a):
Chciałabym zamieszkać w Krakowie bądź we Wrocławiu :)

Witamy! Wiemy już, gdzie chcesz mieszkać, może powiesz nam więcej o sobie w odpowiednim temacie? :)

~*~
"gratulujemy zwyciężczynią!" ~ Polityk 2k15

Tytuł:
PostNapisane: 27 lis 2011, o 23:27 
Wishmaster

Kiedyś myślałem, że fajnie byłoby zamieszkać na wsi, ale to było ładnych parę lat temu. Teraz myślę, że przeprowadziłbym się do Warszawy (mam najbliżej) i kiedy stałbym się już obrzydliwie bogaty, postawiłbym sobie drewniany domek w okolicach mojego rodzinnego miasta.

From the Dawn of Time we came, moving silently down through the centuries, living many secret lives, struggling to reach the Time of the Gathering, when the few who remain will battle to the last. No one has ever known we were among you, until now.

Tytuł:
PostNapisane: 27 lis 2011, o 23:44 
Imaginaerum

Ja bym chciał mieszkać w Nowej Hucie, ale to niestety daleko :o

Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2011, o 23:28 
Wishmaster

ja chciałbym się wyprowadzić z miasta na jakąś wieś, dlatego też przy każdej nadarzającej się sytuacji wsiadam w pe-ka-es'a i jadę poza :D

Tytuł:
PostNapisane: 16 gru 2011, o 00:30 
Angels Fall First

Do 19tego roku życia mieszkałem na wsi, takie totalne d... na Podkarpaciu. Obecnie mieszkam w Frankfurcie i szczerze mówiąc, niby życie w kawalerce o dosłownie kilkunastu metrach kwadratowych nie przeszkadza, ale czuję czasami, że choćbym miał i 100 metrów, to i tak mentalnie przypominam nieco jelenia wsadzonego do klatki po życiu spędzonym w głuszy. Nie żebym nie cenił sobie bliskości "cywilizacji", kultury i wszystkiego z czym wiąże się życie w takiej większej aglomeracji.

Jednak wolałbym część tej kultury wyższej zabrać ze sobą i wrócić gdzieś, gdzie rano nie budzi mnie śmieciarka, ogólny syf, czy wręcz klaustrofobiczne poczucie stłoczenia. Nie wspomnę o wolności, jakiej nie uświadczę w żadnym bloku, czy o pojęciu do tej pory mi obcym, posiadania sąsiadów za ścianą.

Rodzice wspólnymi siłami wybudowali sobie całkiem ładny dom w Bieszczadach, kilka km za Cisną. Jak będę miał kupę kasy, to z chęcią odkupię i tam zamieszkam :).

Także, jeśli chciałbym gdzieś w Polsce mieszkać, gdy do niej wrócę, to z chęcią w odludnym miejscu. Jeszcze tylko nie wiem, jak przekonać do tego moją lepszą połówkę, która całe życie spędziła zakochana w Szczecinie. Ciężkie zadanie.

Tytuł:
PostNapisane: 16 gru 2011, o 01:11 
Once

Olej połówkę, mieszkaj w bieszczadach :D. Inną połówkę znajdziesz :P

Tytuł:
PostNapisane: 16 gru 2011, o 01:35 
Angels Fall First

Nie no, kasy na razie nie mam żeby tam zamieszkać... a gdybym miał na tyle, żeby móc tam mieszkać i nie martwić się o nic - to podejrzewam, że połówka by się zgodziła :)

A na zbieranie chrustu z lasu, i jedzenie tego co upoluję, czyli związek a'la Thorgal... to chyba jeszcze za wcześnie w tym związku :)

PostNapisane: 21 lut 2019, o 10:43 
Angels Fall First

Ja zawsze chciałem mieszkać nad Morzem. W końcu to marzenie się spełniło. Kupiłem prześliczny apartament w Gdańsku (https://riverfront.pl/) z widokiem na rzekę. Cenowo też wyszło nie najgorzej bo część ceny mieszkania mogłem skredytować. MArzenia się spełniają!

PostNapisane: 20 mar 2019, o 00:21 
Angels Fall First

ja sie wlasnie przeprowadziłem do Lublina, kupiłem mieszkanie w http://orion.lublin.pl i nie zaluje podjętej decyzji. Mam wszedzie blisko, mieszkanie w dobrej lokalizacji, z fajnym otoczeniem. Kupiłem na kredyt i juz wykonczone. Takze kolejne marzenie zrealizowane!

PostNapisane: 3 cze 2019, o 10:50 
Użyszkodnik

Rzeczywiście fajne te mieszkania ale niestety bank nie będzie chciał mi udzielić kredytu, co najwyżej jest wyjście kredyt bez bik z poręczycielem ale nie wiem czy gra jest warta świeczki bo ostatnio co chwile zmieniam miejsce zamieszkania.

PostNapisane: 9 cze 2019, o 08:51 
Użyszkodnik

hmmm, zawsze chciałam mieszkać nad morzem, na takim osiedlu jak na przykład Modern Tower, gdzie z mieszkań widać morze i można iść na spacer nad Zatokę w każdej chwili

Strefa czasowa: UTC + 1