Zaloguj | Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 23 sie 2019, o 15:04

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  >>
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2009, o 18:43 
Once

Kurde cudnie było! :D Tylko tyle jestem w stanie z siebie wydusic chyba :P Mimo, że daleko, mimo że męcząco to na 100000% było warto :)

Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2009, o 19:21 
Dark Passion Play

Dwa słowa z mojej strony: zazdroszczę Wam. :(

Następnym razem już trzeba się na Dreamów wybrać, koniecznie. Byle tylko lokalizacja koncertu mi pasowała, bo Bydgoszcz to nie bardzo. ;)

We will pay the price, but we will not count the cost

"Sikasz? Bo polityk nie." :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2009, o 19:37 
Dark Passion Play

Praktycznie wszystko już zostało powiedziane, więc nie bardzo wiem do napisać, tak aby się nie powtarzać. Koncert był znakomity, miłym zaskoczeniem było dla mnie Unexpect, którego płytę teraz męczę :wink: Dream Theater - wiadomo, pełen profesjonalizm, czysta wirtuozeria itd, itp. Ponarzekam jedynie na setlistę - brak jakiegokolwiek utworu z I&W, Octavarium, SC i (zwłaszcza) ToT to dla mnie nieporozumienie. Z drugiej strony, wejście DT pamiętał będę baaaaaardzo długo - to było coś co po prostu trzeba zobaczyć.

No i podziękowania dla całej ekipy - bez Was wczorajszy wieczór nie byłby tak udany.

Tytuł:
PostNapisane: 2 paź 2009, o 12:31 
Century Child

Ach, tak, wejście świetne :D Swoją drogą, w porównaniu z Drimami inne zespoły miały bardzo biedną oprawę - zwłaszcza Unexpect strasznie się cisnął na zmniejszonej scenie, przy takiej ilości osób... ;)

Tytuł:
PostNapisane: 2 paź 2009, o 12:51 
Endless Forms Most Beautiful

Chilla napisał(a):
Swoją drogą, w porównaniu z Drimami inne zespoły miały bardzo biedną oprawę - zwłaszcza Unexpect strasznie się cisnął na zmniejszonej scenie, przy takiej ilości osób... ;)

No cóż, najlepsze sobie gwiazdorzy zarezerwowali. Plus był przynajmniej taki, że czasy na przygotowanie kolejnego występu nie były zbyt długie. A co do Unexpecta to ma to jeszcze jedną zaletę - z boku sceny dobrze było widać większość zespołu. :wink:

Would I have them both to keep

Tytuł:
PostNapisane: 2 paź 2009, o 13:54 
Imaginaerum

http://www.youtube.com/user/AllanPatton Polecam kanał tego pana - świetna jakość, trochę z boku, ale OK. I jest Bigelf ze swoim najlepszym wykonawcą. ^^

~*~
"gratulujemy zwyciężczynią!" ~ Polityk 2k15

Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2009, o 12:13 
Dark Passion Play

Przy okazji: kojarzycie takie małe 'coś' na czym grał Jordan, ale nie wiecie co to było? KLIK

Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2009, o 15:02 
Imaginaerum

EDIT: Już wiem co to było xD Lol.

PS: właśnie na filmie na YT odkryłam, że na 90 % nagrywałam One Last Time :o Muszę to znaleźć xDDDD Nie wiem jakim cudem to się zdarzyło, ale na to wygląda xD O ile czegoś nie popieprzyłam xDD

~*~
"gratulujemy zwyciężczynią!" ~ Polityk 2k15

Ostatnio edytowano 3 paź 2009, o 15:32 przez Cornelia, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2009, o 16:21 
Over the hills and far away

Właśnie przesłuchuję po raz n-ty bootleg Opeth z Łuczniczki i wspominam te wspaniałe chwile... :)

Na początek: wielkie dzięki Wam za bardzo miłe towarzystwo! :D

Przejdźmy do samych koncertów:
Unexpect - piekielnie trudno jest dobrze nagłośnić skład grający taką niecodzienną muzykę. I niestety to się nie udało. Praktycznie przez cały występ słyszana była przeze mnie tylko ściana dźwięku. A szkoda, bo to naprawdę nietuzinkowy zespół. Hehe, ale wizualnie prezentują się naprawdę ciekawie (kto był ten wie - tupot basisty a'la Godzilla [cała scena się trzęsła :lol: ], headbanging wokalistki :twisted: ).

Bigelf - a tutaj całkiem miłe zaskoczenie. Myślałam, że będę na ich występie ziewać, a nawet przyjemnie się ten zespół oglądało. Szczególnie fajnie się słuchało i obserwowało wokalistę grającego na melotronie i organach Hammonda. Wejście Portka na scenę i skandowanie przez widownię: "Majk! Majk!" przez cały utwór - bezcenne :mrgreen: "BIG FUCKING ELF!"

Opeth - totalny muzyczny orgazm. Chociaż chłopaki musieli się maksymalnie streszczać, konferansjerka Mikaela była ograniczona do minimum, to samą muzyką wytworzyli taki klimat, że ciarki przechodziły mi co chwilę po plecach. Magiczne Windowpane spowodowało, że oczy zaszkliły mi się ze wzruszenia, The Lotus Eater godnie reprezentował ostatni album, Reverie/Harlequin Forest zabrzmiał jak marzenie, pobił wersję studyjną stokrotnie!, a o usłyszeniu April Ethereal nawet nie śniłam. To było maksymalne zaskoczenie, skakałam z radości gdy Majk zapowiadał ten utwór. :P Przy Deliverance publika oszalała, prawdziwy koncertowy killer, a końcówka z połamanym metrum zwaliła mnie z nóg. Hex Omega, niezbyt lubiany przeze mnie utwór z Watershed, zabrzmiał naprawdę dobrze, głównie dzięki przepięknemu wokalowi Mikaela. Właśnie - wokal Mikaela. Ten człowiek to dla mnie absolutny fenomen, barwa jego czystego głosu i głębia growlu oddziałuje na mnie jak żaden inny wokal.
Coś pięknego. Ech, te 60 minut minęło zdecydowanie za szybko. Czekam na następny występ tej formacji w naszym kraju! Jak mogłam ominąć marcowy koncert w Wawie :<

A Dreami to już klasa sama w sobie, giganci progresywnego grania i nie ma co na ten temat polemizować. ;) Nie będę się powtarzać, wszystko już napisaliście, jednym słowem: ZAJEBIOZA :mrgreen:

That was a night to remember. 8)

Zdjęcia, zdjęcia!
Obrazek
rockmetal.pl (widać mnie na jednym ze zdjęć :D)
muzyka.onet.pl
pomorska.pl (poznajecie bandę po lewej stronie na zdjęciu nr 9 i dziewczynę z nr 5? :D)
mmbydgoszcz.pl
flickr.com

Jak ktoś jeszcze wyszperał jakieś profesjonalne foty, to niech się podzieli :)

Every breath leaves me one less to my last

Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2009, o 17:14 
Once

Dziewczyna z nr 5 <lol> Haha lepszej miny nie mogłam zrobić :D

Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2009, o 18:31 
Dark Passion Play

Klałdusia jest słynna :)

Mówiłem im dlaczego nie podpalić meczetu, narodowe kościoły tych islamskich i hinduskich idiotów, czemu nie zamiast podpalać i niszczyć stare norweskie rękodzieło. Mogli zamiast tego wybrać meczety, z ludźmi w środku!.

Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2009, o 19:05 
Once

Taaak :lol: bardzo :P

Tytuł:
PostNapisane: 4 paź 2009, o 22:22 
Dark Passion Play

Świetnie przeczytać tak pozytywne opinie po koncercie ;) Ja teraz czekam na dreamowski odjazd dokładnie za tydzień :) Nie mogę się doczekać.
Pamięta ktoś dokładną setlistę dreamów?

Tytuł:
PostNapisane: 5 paź 2009, o 13:34 
Once

A Nightmare To Remember
The Mirror
Lie
Hollow Years
Keyboard Solo
The Dance of Eternity
One Last Time
Solitary Shell
A Rite Of Passage

A na bis:
The Count Of Tuscany

:)

Tytuł:
PostNapisane: 5 paź 2009, o 13:41 
Dark Passion Play

Wielkie dzięki :) Ciekaw jestem czy setlista na wszystkich koncertach jest taka sama. Jakkolwiek, będzie odjazd, przed koncertem "Meet and greet" a w trakcie koncertu totalny odjazd :) Wohoo!!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Przejdź na stronę <<  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  >>

Strefa czasowa: UTC + 1