Zaloguj | Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 15 paź 2019, o 22:09

Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 sty 2008, o 01:24 
Byt Transcendentny

Mamy za sobą jedną z większych kumulacji w Dużym Lotku. Wiadomo, jakie myśli choć na chwilę pojawiają się w umyśle kogoś, kto spróbował szczęścia i zapłacił ten podły podatek od złudzeń :) Zainspirowało mnie to do założenia tego tematu.

Może pytanie "Co zrobilibyście po wygraniu 7/10/17/xx milionów w totka" jest głupie, banalne i dosyć naiwne, ale dajmy upust swojej wyobraźni... ;)

Ostatnio edytowano 20 sty 2008, o 01:25 przez Beezqp, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 20 sty 2008, o 10:02 
Endless Forms Most Beautiful

Beezqp napisał(a):
Może pytanie "Co zrobilibyście po wygraniu 7/10/17/xx milionów w totka" jest głupie, banalne i dosyć naiwne, ale dajmy upust swojej wyobraźni... ;)

Faktycznie jest naiwne, banalne i w ogóle, ale bardzo fajnie sobie można pomarzyć. ;)

Najpierw kupuję sobie takiego starocia, uzupełniam kolekcję płyt o jakieś 989 pozycji i kilka nowych instrumentów.
Następnie potrzebuję kilka butelek Jack Daniel's żeby w spokoju móc przemyśleć dalsze plany, po czym wynoszę się z tego kraju. Ale na pewno nie przestałbym się udzielać na tym forum. ;)

And if it's not inside your bloode
You will never understande...

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2008, o 10:40 
Wishmaster

odlozylbym troche kasy na studia. jakis samochod bym sobie kupil pewnie, ale nic takiego wykoksanego bo by mi zaraz pewnie ukradli :P. kupilbym sobie gitare, piec i jakis efekt i wykupil sopro lekcji nauki gry na gitarze bo moze wtedy wreszcie zaczalbym sie uczyc grac. czesc kasy bym wplacil na jakas lokate (a moze bym zaczal grac na gieldize? ;P).

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2008, o 13:05 
Century Child

Dużo koszulek z zespołami (taka moja mała mania ;) ), trochę na jakieś domy dziecka lub inną działalność charytatywną dla dzieci, coś w tym stylu, duuużo książek no i nowe płyty... ;) A reszta... pomnożyć, pomnożyć :) :) No i ładny, szybki samochód, tylko nie za bardzo taki szpanerski ;)

Ostatnio edytowano 20 sty 2008, o 13:06 przez Nemona, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2008, o 14:51 
Once

Coś mi się wydaję, że przez pierwszy tydzień, po zgarnięciu takiej kasy, nie wychodziłabym z księgarni ;D Następnie piękne mieszkanie w centrum Warszawy, aby mieć blisko do szkoły i jazda ;D Stos płyt i miliony par kolczyków
:lol: No i chyba coś rodzinie by wypadało odpalić ;D

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2008, o 14:58 
Once

Napewno wycieczka do Finlandii (takie moje male marzenie ;)), pozatym napewno odpalilabym troche rodzince najblizszej ;) a reszta to na konto i jakbym troszke dorosla jeszcze to wtedy bym myslala co i jak dalej ;)

Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2008, o 15:14 
Century Child

Wrzucam na lokate, kończe osiemnastke i...

Obrazek
Obrazek

To tak w pierwszej chwili... ;)

Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2008, o 00:45 
Century Child

Rany, wreszcie robię, to co kocham. Zakładam piłkarską szkółke dla dzieciaków, zatrudniam tam dobrych trenerów i wynajmuję kilku scout'ów by szukali talentów piłkarskich na wioskach (nie macie pojęcia ile ich się marnuje). Oprócz tego nawiązuję kontakty z klubami i podpisuję umowy o współpracy (im na takie rzeczy jak szukanie talentów, a potem szkolenie ich szkoda kasy - to jest Polska właśnie :( ). No i sam u boku jakiegos dobrego trenera szlifuję swoje (instruktorskie na razie umiejętności). A reszta sama przyjdzie. Ale na pewno nie wyjeżdzam z kraju - tu jest mnóstwo do zrobienia, i mnóstwo mozliwości. A dom, no cóż mam domek i mi starczy. Samochód też mam (Matizka :) ), a nie jestem Kubica, żeby potrzebny mi był lepszy. No może tylko zaszalałbym i pojechał na 2 tygodnie do Szwecji na szczupaki (z kilkoma skrzynkami dobrego piwa i butelkami whisky :) ).

Ostatnio edytowano 21 sty 2008, o 00:49 przez Inglor, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2008, o 01:11 
Imaginaerum

Stary (najlepiej zniszczony :) ) mustang, kupa części i bawimy się najpierw w odrestaurowanie, a potem w tuning (myślę, że pierwszą częśc tego marzenia uda mi się i tak spełnic). A w ramach szaleństwa po wygranej, to na pewno wyprawa na Mount Everest (i nie mówię tu tylko o zobaczeiu góry, chciałbym ją zdobyc, jednak koszty takiej próby są przerażające, no i można zginąc :) ). No i jeszcze pierwsze co, to zakup bierzni, bo już mam dosyc wytykania palcami (na szczęście w Warszawie nie ma tego problemu, bo tutaj sporo osób biega, ale u mnie na wsi to się jak na idiotę patrzą).

Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2008, o 11:41 
Once

Najpierw przydałby się nowy sprzęt muzyczny, późiej zafundował sobie własne studio muzyczne, zainwestowałbym w studia na Akademii Muzycznej, a resztę powierzyłbym specjalistom od obracania gotówką ;]. :)

Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2008, o 13:03 
Century Child

Pierwsze - dość prozaiczne - co mi się ciśnie na klawiaturę, to miliardy książek, płyt, filmów i gitar, basów, perkusji, klawiszy, saksofonów itd. :P Drugie, po dłuższym przemyśleniu (około. 7 sekund) to 5437326487 koncertów Iron Maidenów i tych wszystkich legend na całym świecie. No i podróżowanie, jakbym trochę zmądrzała i dorosła to dom, samochód i inwestowanie w cośtam.

Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2008, o 18:22 
Wishmaster

ja jeszcze zapomnialem o jednej, w sumie o dwoch rzeczach, a nawet trzech. robie prawko na motor, kupuje harleya i w gory, najlepiej w Bieszczady tak na miesiac przynajmniej. jezdzic bez celu, mieszkac tam gdzie sie da ew. w namiocie. trzecia rzecz to albo kurs spadochroniarski albo kurs na pilota.

Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2008, o 20:27 
Byt Transcendentny

To może ja ;)

Najpierw mieszkanie, najlepiej gdzieś na ostatnim piętrze, w jakimś luksusowym apartamentowcu w świetnej lokalizacji itp. ;) Potem sprzęt - prawdziwy fortepian, jakiś workstation [może dwa], może pokusiłbym się o jakiś pokój stricte "do muzyki", ale to może w trochę późniejszym czasie ;) Najważniejsze - olałbym te kretyńskie studia i poszedł do jakiejś szkoły prywatnej, gdzie uczyłbym się tego, czego chcę się uczyć ;) W międzyczasie jakieś prywatne lekcje...
No i oczywiście jeśli idzie o mniejsze rzeczy, to można by się było pokusić o jakieś lepsze jedzenie, niedostępne "plebsowi" [choćby i jakieś desery w restauracjach po kilkadziesiąt złotych za porcję], na pewno sporo oryginalnej muzyki, filmów, seriali, gier... ;)

Na pewno część pieniędzy dałbym rodzinie, ale nikomu bym nie miał odwagi się chwalić - ponoć problemów sobie można narobić co nie miara :/

Ostatnio edytowano 7 cze 2008, o 22:45 przez Beezqp, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2008, o 22:00 
Imaginaerum

Aja. Wybudowałabym dom, co więcej... no nie wiem-może orginalne plyty, filmy , jakieś ksiązki, reszta do banku i niech procentuje.

Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2008, o 12:47 
Century Child

Ogólnie, to tak po przemyśleniu, to nie wiem czy w ogóle warto wygrać to n milionów. No bo niby masz kasę na wszystko, ale za jednym razem możesz sobie kupić to, na co normalnie pracujesz całe życie. Czyli cel życiowy poszedł, powiedzmy, że daleko. ;) Poza tym zaczyna się wytykanie palcami "co za ciota, ma więcej kasy ode mnie", nie mówiąc już o stresie jaki ta kasa przynosi. Opłacanie ogromnych podatków, pilnowanie, że może aby ukradną, oszukają, zburzą itp. itd. Lepsza jest dobrze płatna stała praca chyba.

Strefa czasowa: UTC + 1