Zaloguj | Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 20 wrz 2019, o 06:21

Autor Wiadomość
 Tytuł: HWDP
PostNapisane: 6 gru 2008, o 22:41 
Dark Passion Play

Jako, że tamten post był pisany pod wpływem magicznej luny zmieniam jego treśc na bardziej kulturalną : ,, Temat o wulgarnych, nieodpowiednich zachowaniach policji " :wink:

Mówiłem im dlaczego nie podpalić meczetu, narodowe kościoły tych islamskich i hinduskich idiotów, czemu nie zamiast podpalać i niszczyć stare norweskie rękodzieło. Mogli zamiast tego wybrać meczety, z ludźmi w środku!.

Ostatnio edytowano 7 gru 2008, o 10:44 przez Herod, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 6 gru 2008, o 22:48 
Imaginaerum

Ja się włamałam kiedyś na teren budowy galerii ze sklepami i mało tego, robiłam zdjęcia. Przyszła ochrona, chciała zgodę od właściciela obiektu na przebywanie i robinie zdjęć i dokumenty. Nie miałam przy sobie nic. Zupełnie no i w sumie dali się ubłagać, żeby nie wzywać tego je*anego radiowozu, bo by mnie zabili rodzice jakbym wylądowała na komisariacie, ciekawe czy by uwierzyła jakby jej zadzwonili do domu z psiarni. Wszak to Prima Aprilis był wtedy :mrgreen:

Tytuł:
PostNapisane: 6 gru 2008, o 22:49 
Dark Passion Play

No to Twoja sytuacja przemawia na korzyśc policji ;) ja zostałem wulgarnie napadnięty :wink:

Mówiłem im dlaczego nie podpalić meczetu, narodowe kościoły tych islamskich i hinduskich idiotów, czemu nie zamiast podpalać i niszczyć stare norweskie rękodzieło. Mogli zamiast tego wybrać meczety, z ludźmi w środku!.

Tytuł:
PostNapisane: 6 gru 2008, o 22:50 
Once

Mnie kiedyś zatrzymali w czasie godzin lekcyjnych, że niby zamiast w szkole siedzieć chleje za sklepem(miałem oczko :roll: ).Spisywali nas(2 osoby) chyba z godzine przy tym coś paplając co chwilę o szatanie i o tym, że moja wioska to zadupie.Jeszcze alkomat się Im roz*ebał i musieliśmy czekac aż kolejna inteligentna para dowiezie drugi.Na pożegnanie krzyknąłem tylko "Chwalmy Szatana"(tak na złość) i jakoś mnie nie zatrzymali(bo niby za co?)

Jednak sa tez porządni gliniarze.Po 18stce koleżanki "szliśmy" we 3 pijani, że nie widzieliśmy drogi+ to że we 2 nieśliśmy ledwo żywego kolege :P .Policja sie zatrzymała i nas podwiozła pod umówione miejsce z rodzicami(!)

ale zazwyczaj to mendy

ps. Beezqp nie usuwaj tematu :D

Believe me when I say this wasn't all for nothing.

Tytuł:
PostNapisane: 6 gru 2008, o 22:59 
Once

Mi zajebali rower z pracy za 1300 zl, zglosilem na policje, powiedzieli ze przyjada, bedzie teren zabezpieczony, sciagna odciski. przyjechali chuja zrobili, wzruszyli ramionami i powiedzieli ze objada teren, to raz.

Zamiast scigac przestepcow to siedza darmozjady i chuja robia. najchetniej lapia albo kierowcow, albo mnie z kolegami z piwem w reku na lawce w parku.

ps. pisze sie chwdp ;d

Tytuł:
PostNapisane: 6 gru 2008, o 23:02 
Dark Passion Play

Ja pojechałme po ,,dresowsku" o napisałem tak jak widuję na bloakch ,, HWDP". wiem, że chuj pisże się przez ,,ch" :P

Tytuł:
PostNapisane: 6 gru 2008, o 23:25 
Byt Transcendentny

Herodzie! Skąd w tobie tyle agresji? Za dużo się na Nowej Hucie namieszkałeś :wink:

Żeby nie robić offtopu: Herodzie, WDobrze Pomyśl, zanim napiszesz post jak ten rozpoczynający ów temat. Temat, dla którego swoją drogą przyszłości na tym forum nie widzę, bo zbyt zalatuje mi niebezpiecznymi klimatami, ale tak ładnie mnie Marcin poprosił, że dam mu szansę :P

Ostatnio edytowano 6 gru 2008, o 23:26 przez Beezqp, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 7 gru 2008, o 10:50 
Dark Passion Play

Nie, na Nowej Hucie nie mam problemów z policją, tylko z dresami :P

Zmieniłem swój pierwszy post. Po dniu wczorajszym mam duże uprzedzenia do policji. W sumie rozumiem, że mieli zgłoszenie i przyjechali ale jak oni sie zachowywali ( w sumie jedeen policjant) po obrzucaniu nas ,,chujami" i wielu słowach ,, kurwa" kazał nam ręce na blache połozyc jakbysmy jakimis terrortystami byli ;) rzucało się w oczy że hjest pod wpływem alkoholu, tym bardziej że napis na butelce - Amarena przeczytał AMARETTO :lol:
Straszyli nas rozprawą, choc nie mieli żadnych podstaw bo nic nie zdewastowaliśmy. Później sie uspokoiło to sie pogadało z nimi o muzyce :wink: ale pierwsze wrażenie pozostaje.

Tytuł:
PostNapisane: 7 gru 2008, o 11:07 
Imaginaerum

Beezqp napisał(a):
Temat, dla którego swoją drogą przyszłości na tym forum nie widzę, bo zbyt zalatuje mi niebezpiecznymi klimatami, ale tak ładnie mnie Marcin poprosił, że dam mu szansę :P

Ja myślę, że jeśli posty w tym temacie nie będą kipieć wulgaryzmami (a pisząc o panach w niebieskich mundurkach soczyste słówka same niestety cisną się na usta :wink: ) to można będzie go zostawić.

Ja poza paroma ucieczkami przed policją (pomaga regularne bieganie :P - "pieski" zaprzestają pościgu już po paruset metrach) jakoś do tej pory nie miałem z nimi większego problemu, ale za to będąc w barze Cela (pozdrowienia dla Tomka :lol: ) w Szczytnie usłyszałem pare "ciepłych" słów o ludziach pracujących w prewencji od dwóch gości ze... śledczej. Otóż ich zdaniem, cytuję, "w prewencji pracują najgorsze ch*je i debile" - jeśli nawet inni policjanci mają takie zdanie o prewencji, to cóż, coś w tym musi być :wink: .

Tytuł:
PostNapisane: 7 gru 2008, o 11:58 
Oceanborn

Kurczaki, ja mam jedno przejście z policją i w sumie dobrze na tym wyszłam. Otóż prałam mojego kolegę, ponieważ po pijaku zaczął robić mi dziwne propozycje, więc spuściłam mu łomot. Podchodzi do nas policja i się zapytali co tu się dzieje. Ja stoję ze spuszczoną głową, a oni na to, że on mnie skrzywdził i zawiozą go na komisariat, a ja mam wracać do domu. Nie zdążyłam zareagować jak oni podnieśli go z ziemi (samoobrona się przydała) zawlekli do radiowozu, a ja tam przez pół godziny się śmiałam. A potem przez pół miasta biegłam na komisariat żeby go nie zamknęli. Ale jak mnie rodzice pochwalili...

Tytuł:
PostNapisane: 7 gru 2008, o 15:38 
Once

Herod napisał(a):
Nie, na Nowej Hucie nie mam problemów z policją, tylko z dresami :P

W NOWEJ HUCIE !

Tytuł:
PostNapisane: 7 gru 2008, o 21:45 
Imaginaerum

A właśnie chciałem go poprawić :P

A ja raz o metr doslownie uniknałem kuratora za bójki pomeczowe, bo szlismy sobie spokojnie z kolegami jakies 3 osiedla dalej, kiedy to wyjechal radiowóz, moich 2 kumpli zgarneli, a mnie i jeszcze jednego kumpla udalo sie uciec, bo stalismy doslownie metr dalej xP

Tytuł:
PostNapisane: 8 gru 2008, o 16:09 
Dark Passion Play

No jeśli sie nie biłeś, to nie miałeś po co uciekać, bo nic złegpo nie zrobiłeś ;)

Tytuł:
PostNapisane: 8 gru 2008, o 16:15 
Oceanborn

hmm, a mnie nawet nie chcą zatrzymać na rutynową kontrole jak jadę samochodem. "Suszą" mnie ale nie zatrzymują:P

Tytuł:
PostNapisane: 8 gru 2008, o 16:19 
Imaginaerum

Herod napisał(a):
No jeśli sie nie biłeś, to nie miałeś po co uciekać, bo nic złegpo nie zrobiłeś ;)

;] Moi dwaj zgarnieci kumple tez sie nie bili, ale ich zgarneli i postawili im zarzuty bojki i do 18 roku zycia mieli kuratora, a co teraz z nimi jesyt to nie wiem, bo stracilem z nimi kontakt.

Strefa czasowa: UTC + 1